czwartek, 12 stycznia 2012

Czy to kratka burberry?

Miałam Was już nie zanudzać moimi kapciami, ale te są trochę inne, więc stwierdziłam, że zaryzykuję. Ciągle staram się wymyślać nowe połączenia tak, żeby nie popaść w rutynę. Ostatnio w mojej przepastnej szafie, wypchanej po brzegi tkaninami, wynalazłam taką oto resztkę tkaniny, która trochę przypomina osławioną kratkę burberry. W ten oto sposób moje kapcie z wiejskich sielankowych klimatów weszły "na salony". 
Z tymi właśnie kapciami zostawiam Was na najbliższy tydzień, ponieważ jutro ruszam w świat rozkoszować się błogim lenistwem i zimowymi sportami. Znajdzie się również czas na "planszówki" i dobrą lekturę. Wszystko już spakowane i gotowe do drogi. W końcu musi być też kiedyś czas na odpoczynek. Z pewnością, po powrocie będę miała sporo do nadrobienia. Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia wkrótce! Miłego tygodnia Wam życzę!

11 komentarzy:

 1. Ohoho :D Cóż za elegancja!

  Wypoczywaj i baw się dobrze :) Ja dopiero zaczynam harować... Jutro następne kolokwium, a jeszcze kilka zaliczeń przede mną ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja bardzo lubię jak mnie zanudzać swoimi kapciochami!!! - Przyznam Ci się Madziu, że kapcie od Ciebie wiszą na mojej szafie w sypialni, są takie śliczne i pachnące, że żal mi w nich chodzić, może kiedyś się przełamię - ale są też jakąś taką wyjątkową pamiątką - moim pierwszym wygranym candy, a ja sentymentalna jestem.
  Kapciochy świetne, nie wiem jak na warszawskich salonach ale u mnie we wsi sprawiły by się na pewno!

  I życzę Ci udanego błogiego lenistwa przeplatanego zimowym szaleństwem - bo u nas dzisiaj w górach śnieg spadł- więc oby Ci tego śniegu nie zabrakło:)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Kapcie super. Miłego wypoczynku. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłego leniuchowania! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow.kapcie pierwsza klasa:) Śliczne są. Miłego odpoczynku:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kapcie super, eleganckie:) Miłego odpoczynku i naładowania baterii energetycznych do dalszej kreatywnej pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne kapciuszki. Kolorek i wykonanie super.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Super wyszły i te słodki podeszwy :) a Wam życzę udanego wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 9. kapcie mi się nie znudzą nigdy :) A tymi ciapkami na podeszwach jestem zauroczona :) Wypoczywaj i wracaj do nas nawet z kapciami :)

  OdpowiedzUsuń
 10. ulala, toż to elegancja - francja;)
  miłego "planszowania".
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń