piątek, 13 kwietnia 2012

Piątek trzynastego :)

W dniu dzisiejszym wpis może być tylko jeden, a mianowicie taki ze specjalną dedykacją dla wszystkich miłośników czarnych kotów. Ja też do nich należę i jest na to dowód :)


A tak na serio to z staram się ogarnąć i jest szansa, że wkrótce się to stanie i pokażę coś nowego. Tymczasem zapraszam na wpisywanie się na candy (choć chyba nie ma osoby, która się nie zapisała, bo tłum już jest tam spory, za co bardzo dziękuję). Pozdrawiam serdecznie :)

11 komentarzy:

 1. oj te czarne koty mają coś w sobie

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja lubię 13-go w piątek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kot prezentuje się świetnie w sam raz na dzisiejszy dzień ;)

  pozdrawiam
  Ag

  OdpowiedzUsuń
 4. Kot rewelacja!!! Śliczny!!! Bardzo arystokratycznie wygląda i nawet ma w oczach tajemnice... Ja jestem typem psiary ale koty darzę nie mniejszą sympatią zwłaszcza za ta dostojność i indywidualizm. Co do candy to się wcale nie dziwię, że jest tak duża kolejka ;) Tworzysz wspaniałe rękodzieła a ludzie to czują i będą stali w takiej długiej kolejce miesiącami z nadzieją, że się uda właśnie im dostąpić zaszczytu wygranej. Ja należę do tych ludzi ;) Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tez mam czarną kicię, która jest najpiękniejszą i najukochańszą kicią na świecie! I wcale nie przynosi pecha, wręcz przeciwnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kotek cudny jest :)
  Na candy nieśmiało się zapisałam :)
  Pozdrawiam Agata

  OdpowiedzUsuń
 7. zaczepisty kociak,a my juz naszego nie mamy buuuuuuuuuuuu

  OdpowiedzUsuń
 8. Miaaała, kiedyś karnego kotka

  OdpowiedzUsuń
 9. Jejku, taka sama kicia jak moja Kika. Ale ładna, prawda? pozdrawiam Aneta

  OdpowiedzUsuń