czwartek, 26 września 2013

Kolekcjoner znaczków

Tak mnie ostatnia torba sentymentalnie natchnęła i jednocześnie przywołała czasy dzieciństwa. Nie wiem czy Wy też kiedyś zbierałyście znaczki? U mnie kolekcjonowaniem zajmował się mój Brat z moim Tatą. Pamiętam jak moczyli znaczki, odklejali z listów i z kartek, a potem wkładali do klaserów. Ja też próbowałam im dorównać i miałam swój własny mały klaser ze znaczkami. Oczywiście nie było istotne to, że dostawałam znaczki "drugiej kategorii" czyli takie, które mój Bart miał podwójne albo takie, które nie miały wielkiej wartości. Chociaż pamiętam, że kilka "perełek" też udało mi się zgromadzić.
Naszło mnie na takie wspominki kiedy szyłam torbę w znaczki. Całość wyszła trochę inna niż zwykle, a mianowicie zmieniałam zapięcie i uchwyty. Z chęcią poczytam co o nich myślicie i jak w ogóle oceniacie tę nową torbę. Ja jestem z niej zadowolona choć oczywiście nie obyło się bez złamania igieł oraz uszczerbków na zdrowiu w postaci pokaleczonych rąk :)
14 komentarzy:

 1. Ja znaczków nie kolekcjonowałam, pamiętam, że za moich dziecięcych czasów zbierało się tzw. "karteczki" i pocztówki ;-)
  Torba jest jednak świetna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karteczki też pamiętam, ale to już późniejszy szkolny czas. Cieszę się, że torba się podoba. Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. ZAPRASZAM DO MNIE NA PODUSZKOWE CANDY :)

  OdpowiedzUsuń
 3. P I Ę K N A torba! Z pewnością unikatowa :))))
  Ale czy ja dobrze wnioskuję - jest zrobiona z laminowanego materiału??? Jeśli tak, to jedno jest pewne - żaden deszcz nie jest w stanie odkleić tych znaczków :)))))

  Ach, jeszcze się trochę pozachwycam..... Jest po prostu świetna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Torba jak najbardziej jest wykonana z laminowanego materiału, takiej ekskluzywnej ceraty i na pewno żaden deszcz jej nie straszny :)

   Usuń
 4. swietna torba a wspomnienia chyba z co drugiej rodziny te same :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłe wspomnienia,ja zbierałam pocztówki,mam je do tej pory:)
  Torba jest piękna,oryginalna,bardzo mi się podoba.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję za te wszystkie miłe słowa uznania i pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń