czwartek, 17 czerwca 2010

Inspirowane Japonią

Po przerwie znów się pojawiam. Jakoś tak mi wstyd, że zaniedbuję tych, którzy zaglądają do mnie z nadzieją, że znajdą coś nowego. Muszę przyznać, że ostatnio dosyć sporo dzieje się u mnie rzeczy, które sprawiają, że brak mi czasu, żeby usiąść do maszyny, choć tęsknię za tym ogromnie. Na szczęście powoli to się zmienia i już wkrótce pokaże Wam coś nowego, a może nawet więcej nowych rzeczy :)
Tymczasem, dziś tak sobie myśląc o mojej koleżance, która przemierza gdzieś bezdroża Japonii postanowiłam pokazać Wam torby, które trochę ten klimat przybliżają.
Torby powstały z materiału, który dostałam w prezencie od mojej Cioci. Dostałam dosyć sporej wielkości kupony materiału o identycznym wzorze, ale w różnych kolorach: czarnym, czerwonym, beżowym i kremowym. Tak sobie wymyśliłam, że uszyję taka kolekcję torebek pod hasłem "inspirowane Japonią". W ten sposób powstały koktajlowe torebki inspirowane Japonią. Torby są na długim pasku  i nadają się do noszenia na ramieniu i przez ramię. W środku obie mają pikowaną sztywniejszą podszewkę oczywiście dobrana kolorystycznie do reszty i kieszonkę. Torby zapinane na magnes. Pozostałe wersje kolorystyczne częściowo już powstały i "poszły w świat" a częściowo jeszcze powstaną :) 
A oto i one:

wersja czerwona


wersja czarna

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnej nocy :)

2 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się kształt tych toreb. Materiał bardzo ładny.

    OdpowiedzUsuń
  2. O, jak miło, myślisz o mnie;) Ładne torebeczki:) Ja już wróciłam, jak się spotkamy, pokażę zdjęcia i może jeszcze coś Cię zainspiruje.

    OdpowiedzUsuń