czwartek, 8 lipca 2010

Wielkie lniane poduchy dla Jula

Dziś uchylam rąbka tajemnicy i pokażę Wam kawałek poduchy lnianej, którą wykonałam na specjalne zamówienie dla Jula ;) Pokazuję tylko fragment z trzech powodów: 1) jako pierwsza musi je zobaczyć prawowita właścicielka, 2) musi być choć minimalny element zaskoczenia, 3) poducha jest ogromna, gdyż ma wymiar 70x80cm, więc taka poducha na płasko bez wkładu traci cały swój urok. Jeśli jednak Jul się zgodzi zrobić zdjęcie poduch w swoim apartamencie :) to wszystko będzie jasne.
Tak więc poduchy powstały dwie i obie są takie ogromne. Przyznam szczerze, że szycie takich wielkogabarytowych form wcale nie jest łatwe i trzeba się sporo nagimnastykować (szczególnie kiedy wszędzie pełno naszych uroczych kociaków). 
Poduchy są z różnych lnów połączone wspólnymi zielonymi akcentami w postaci ozdobnych przeszyć, chwostów i guzików. Z przodu pozszywane są ze sobą różne pasy lnu, tył jest gładki.

Tak wygląda namiastka lnianych poduch Jula :)


Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu już taka poducha się pojawiła tylko z fioletowymi dodatkami. Wyglądała ona tak 
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy wytrwale do mnie zaglądają mimo, iż ostatnio trochę większe przestoje!

1 komentarz:

  1. Aaaaale fajne poduchy będę miała! :D Bardzo bardzo dziękuję!

    OdpowiedzUsuń