niedziela, 5 września 2010

Fotorelacja z losowania

Tak jak obiecałam jestem na chwilkę, żeby pokazać całą dokumentację z przebiegu losowania. To tak, żeby nikt nie wątpił w jej przebieg :) Ostatnio, gdy zbierałam się do wstawienia wyników, jak z resztą same widziałyście, pojawił się tylko tytuł posta, a potem komputer zaciął się i odmówił wszelkiego działania. Ale z pomocą przyszła moja Siostra, która wrzuciła na bloga notkę o wygranej, żeby Was nie trzymać dłużej w niepewności. Tak to mniej więcej wyglądało w piątek.
Dziś korzystając z tego, że komputer działa, że jeszcze go mam przed tym jak pojedzie się formatować i naprawiać postanowiłam pokazać zaległe zdjęcia z losowania.
Na początek bardzo bardzo bardzo dziękuję, że tak licznie wzięliście udział w mojej zabawie. Przyznam szczerze, że absolutnie się tego nie spodziewałam. Jednak było to dla mnie niezwykle miłe, gdy każdego dnia mogłam poczytać sobie coś od Was i o Was bo zaglądałam i zaglądam z chęcią na Wasze blogi. Wszystkie komentarze były bardzo miłe i budujące. Muszę przyznać, że nie ma lepszej motywacji do pracy :)
Przechodząc do konkretów tak wyglądało losowanie:

Maszyna losująca przygotowana do wyłonienia zwycięzców i...
Już są ! nagroda główna czyli zielona torba trafia do
nagroda niespodzianka do

Druga nagroda główna czyli biała torba jedzie do
a nagroda niespodzianka do
Gratuluję!!!
A nad przebiegiem całego losowania czuwała Bleki

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i znikam na kilka dni.

2 komentarze:

  1. Gratuluję wylosowanym i dziękuję za zabawę :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń