czwartek, 27 maja 2010

Zaproszenie !!!

Dawno nic nie pisałam, więc pomyślałam, że już najwyższa pora się odezwać. Nie myślcie sobie, że nic nie robię czy leniuchuję, co to to nie. Tylko niestety moja obecna praca nie jest tak bardzo twórcza. Przechodząc do konkretów pomagam w przygotowaniach scenografii na super imprezę, która szykuje się w najbliższą niedzielę 30.05 na Krakowskim Przedmieściu, czyli Miasto Miłosierdzia otwórz się na dobre

Tak więc obecnie ślęczę nad niekończącymi się metrami szyfonu i wszywam na brzegach taśmę, a że materiału jest całe mnóstwo do podszycia, to na razie musiałam odłożyć całą moją twórczą pracę. Przyznam Wam szczerze, że szyfon, jak dla mnie, jest wyjątkowo niewdzięczny do szycia i mam już go serdecznie dosyć. Mam przynajmniej nadzieję, że efekt końcowy będzie satysfakcjonujący :)

A co do imprezy to zapowiada się naprawdę ciekawie, więc zapraszam wszystkich bardzo serdecznie w niedzielę od godz.10 w okolice skweru Hoovera. Imprezę zakończy koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy, a w ciągu całego dnia m.in. prezentacja ponad 80 organizacji pozarządowych. Przyjdźcie koniecznie !!!
Więcej możecie się dowiedzieć na stronie www.centrumjp2.pl/miasto. Dodam jeszcze, że impreza jest organizowana przez Centrum Myśli Jana Pawła II. 


1 komentarz: